BATUUTIDE RENT

Aktiivse peo terviseks!

Pärnus ja Järvamaal on võimalik rentida kahte erineva temaatika ja suurusega batuuti. 

Batuut "Käpapatrull" on ruudukujuline pisemat sorti hüppamisplats, kus lisaks hopsamisele on võimalik takistusi ületada, redelist ronida, liugu lasta ja palliga täpsusviskeid korvi sooritada. Sobib juba noorematele lastele alates 3. eluaastast, kuid rockib ka vanemate laste hulgas. Kunagi ei ole liiga palju Käpapatrulli kutsasid! :)          Suurus: 5.7x4x4.2m

Batuut "Takistusrada" sobib alates 3. eluaastast, kuid kindlasti paneb proovile juba veidi suuremad ja võistlushimulistemad seiklejad. 13 meetrit ülevalt ja alt ronimist, takistuste ületamist, peitmist ja kavalust ning lõpetada rada pika liuga - mida üks noor hing rohkem soovida oskakski... Sobilik korralikuks spordilahinguks :) Suurus: 13x3.1x4m                                    

Batuudid paigaldame ja pakime kokku ise. Ohutusreeglid ja hinnakirja leiate vastavalt SIIT ja SIIT.

Batuut "Käpapatrull". Käpapatrull on täies hoos!
Batuut "Käpapatrull". Käpapatrull on täies hoos!
Batuut "Takistusrada". 13 meetrit avastusi!
Batuut "Takistusrada". 13 meetrit avastusi!

PEHMEJÄÄTISEMASINA RENT

Valik mugavust ja maitset!

Pehmejäätisemasin teeb Teie peo veelgi fantastilisemaks. Lühikese aja ja mõne nupu vajutusega valmib mõnus siidjas, pehme jäätis, millele omal valikul võimalik peale raputada värviküllast ja maitsekat dekoori.

Jäätisemasinas kasutame Eestis unikaalsete retseptide järgi valminud jäätisepulbrit.

Sortimendis on vanilje-, šokolaadi- ja vaarikamaitseline jäätis. Spetsiaalne jäätis ka veganitele. Kui nimekirjast puudub Teie soovile vastav maitse, andke meile sellest teada. Leiame koos lahenduse!

Pehmejäätise peale pakume kahes erinevas valikus dekoori (värvilised nonparellid ja tumepruun puistedekoor) ning lisateenusena on võimalik juurde soetada veel mitmekesisem kaunistuste valik (minivahukommid, kirjud nonparelli kuulid, maapähklikrokant, krokella, riisipallid šokolaadis, jäätisekaste, hooajaliselt kodu- ja metsamarjad). 

Lisaks pehmejäätisele on masinaga võimalik valmistada ka sorbetti ja jääjooke. Igale koosviibimisele oma! PS! Ühe peo puhul saab valida ÜHE endale sobiva toote.

Pehmejäätisemasina rentimistingimused ja hinnakirja leiate vastavalt SIIT ja SIIT.

Pehmejäätisemasin, mis teeb magustoidu valimise lihtsaks ja mugavaks!
Pehmejäätisemasin, mis teeb magustoidu valimise lihtsaks ja mugavaks!